hu

Call Us: +36 30 251-2531

  • 1133 Budapest
    Bessenyei u. 8-10. 1-st floor 112.

  • Based on
    consultation

  • +36 30 251-2531
    Call Us!

ASSISTANT DIRECTOR OF FINANCE

Megbízónk: BUDAPESTI NEMZETKÖZI  5 CSILLAGOS SZÁLLODA

Feladatai:

  • Pénzügyi útmutatást nyújt a szállodai üzleti terv, a költségvetés és a KPO tervezéshez és végrehajtásához
  • Segít a pénzügyi ellenőrzések és irányelvek végrehajtásában és felülvizsgálatában és a pénzügyi és vezetői jelentések elemzésében.
  • Irányítja és ellenőrzi a 8 fős pénzügy-számviteli csapat munkáját.
  • Megfelelő belső ellenőrzési eljárásokat alkalmaz a fizetési eljárások helyes engedélyezése érdekében.
  • Segít a belső és külső auditok lebonyolításában.
  • Segít az összes számla havi egyeztetésében, felülvizsgálja és jóváhagyja az egyeztetéseket.
  • Segíti a pénzügyi osztály munkafolyamatainak működését.
  • Évente segíti a tárgyieszköz-nyilvántartás vezetését.
  • A részlegvezetővel együttműködve ad hoc költség-haszon elemzést végez különböző projekteken.
  • Segít a bevételek és kiadások megfelelő ellenőrzésének érvényesítésében, dokumentálásában és létrehozásában, valamint az eszközök védelmében.
  • Naprakész számlaelemzéseket és egyeztetéseket vezet.
  • Kapcsolatot tart  a szállodán kívüli személyekkel, beleértve a szálloda jogi tanácsadóit, biztosító társaságokat, adótanácsadókat, könyvvizsgálókat, kereskedelmi bankokat és állami bankokat.
  • Segít a szállodalánc szabályzata és eljárásai és a helyi feltételek által megkövetelt számviteli gyakorlatok és eljárások bevezetésében és fenntartásában.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angolnyelv tudás
  • Nemzetközi szállodában megszerzett, minimum 3 éves releváns pénzügyi gyakorlat, vezetői tapasztalat
  • Precíz, pontos, megbízható, kiváló szervező készséggel
  • Innovatív, mindig keresi a minőséget javító megoldásokat
  • Konfliktusokat jól kezelő személyiség
Ajánlat:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye és jellege, Budapest, állandó
Contact

ahc international consultant
1133 Budapest, Bessenyei u. 8-10.
Mobile phone:

Databese registration: ASSISTANT DIRECTOR OF FINANCE

Drop file here or click to upload