en

Hívjon minket: +36 30 251-2531

  • 1133 Budapest
    Bessenyei u. 8-10. I.em. 112.

  • Egyeztetés
    alapján

  • +36 30 251-2531
    Hívjon minket!

DIRECTOR OF GROUPS & EVENTS SALES

NEMZETKÖZI LÁNCHOZ TARTOZÓ  5 CSILLAGOS, BUDAPESTI SZÁLLODA

Feladatok:

A Sales & Marketing Direktor irányítás alatt:

  • Felelős a Groups & Events szegmensben a bevételfejlesztésért, helyi és globális szinten egyaránt
  • A szállodai Groups and Events Sales tevékenység fejlesztése a nemzetközi és helyi piacon, céges, szabadidős szerződések rendezvények tárgyalása
  • Kapcsolattartás a helyi és nemzetközi partnerekkel
  • A szálloda képviselete különböző rendezvényeken, nemzetközi vásárokon és kiállításokon
  • Kidolgozza és nyomon követi az értékesítési akciótervet, segíti a stratégiai értékesítési döntések koordinálását
  • A Hotel előírásainak megfelelően, a vendégelégedettség érdekében megszervezi a VIP vendégek érkezését, fogadja és segítséget nyújt tartózkodásuk alatt
  • Figyeli és felülvizsgálja az értékesítési teljesítményt a heti értékesítési jelentésén keresztül
  • Biztosítja a szálloda célkitűzéseinek teljesülését a szobabevételek tekintetében
  • Időben és hatékonyan lát el minden feladatot és felelősséget a megállapított vállalati szabályzatokkal és eljárásokkal összhangban, hogy elérje e pozíció általános céljait
  • Közép- és rövid távú csoport- és rendezvénystratégia kialakítása, a csapat termelékenységének és versenyének rendszeres elemzése, trendek elemzése, cselekvési tervek végrehajtása
  •  A Groups & Events értékesítési csapat hatékony vezetése és szervezése, beleértve az értékesítési személyzet fejlesztését és szakmai támogatását
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Riportok, elemzések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Közgazdász
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat egy 5* szállodában Sales & Marketing területén
  • A G&E szegmens és a szállodapiac alapos ismerete helyi és globális szinten egyaránt
  • Microsoft Office program magas szintű ismerete
  • Tárgyalási és értékesítési készség
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozatali készség
  • Eredményorientáltság
  • Kezdeményező, proaktív személyiség, aki készen áll az új üzletszerzésre
  • Pozitív hozzáállás, megnyerő mentalitással
  • Opera rendszer ismerete előnyt jelent

Ajánlat:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye és jellege, Budapest, állandó

Kapcsolattartó

Hajnal Éva

ahc international személyzeti tanácsadó
1133 Budapest, Bessenyei u. 8-10.
Mobil: +36309319830
eva.hajnal@ahc-international.hu

Jelentkezés: DIRECTOR OF GROUPS & EVENTS SALES

Húzza ide a PDF fájlt vagy kattintson a kiválasztáshoz