en

Hívjon minket: +36 30 251-2531

  • 1065 Budapest
    Bajcsy-Zsilinszky út 53. I. emelet

  • H - P 10.00 - 17.00
    Szombat: Zárva

  • +36 30 251-2531
    Hívjon minket!

FŐKÖNYVELŐ

FŐKÖNYVELŐ

MEGBÍZÓNK: KÜLFÖLDI TULAJDONÚ KERESKEDELMI CÉG, XIII. KERÜLET

Feladat leírása:

  • A társaság teljes körű számviteli feladatainak ellátása
  • Bérszámfejtés (3 alkalmazott)
  • Alapvető személyzeti feladatok ellátása
  • Adóbevallások elkészítése és benyújtása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Éves könyvvizsgálat előkészítése és lebonyolítása
  • Bérek, bérrel kapcsolatos adók, járulékok utalása
  • Havi jelentések az anyavállalat felé az anyavállalt által meghatározott módon és határidőkkel
  • büdzsé készítése az anyavállalat felé
  • Minden egyéb kontrolling jelentés az anyavállalat követelményeinek megfelelően

A foglalkoztatás helye, jellege: Budapest XIII., állandó

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Teljeskörű könyvelésben megszerzett, legalább 4-5 éves szakmai gyakorlat
  • Kereskedelmi cégnél megszerzett releváns szakmai tapasztalat előny!
  • Stabil, naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Ajánlat:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
Kapcsolattartó

Dorozsmai-Gallasz Réka

ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 53.
Telefon: +361.316.2800
Mobil: +36.30.251.2531
reka.dorozsmai@ahc-international.hu

Jelentkezés: FŐKÖNYVELŐ

Húzza ide a PDF fájlt vagy kattintson a kiválasztáshoz