en

Hívjon minket: +36 30 251-2531

  • 1065 Budapest
    Bajcsy-Zsilinszky út 53. I. emelet

  • H - P 10.00 - 17.00
    Szombat: Zárva

  • +36 30 251-2531
    Hívjon minket!

SENIOR SALES MANAGER

MEGBÍZÓNK: NEMZETKÖZI ÜZLETI UTAZTATÓ IRODA - BUDAPEST

  • Feladata az iroda szolgáltatásainak teljes körű értékesítése az üzleti partnerek felé
  • A piaci ismeretek, hírek megszerzése, trendek követése, újonnan piacra lépő cégek, potenciális ügyfélkör feltérképezése
  • A különböző adatbázisok felhasználásával új cégek megkeresése
  • A potenciális partner utazással vagy rendezvényszervezéssel kapcsolatos igényeinek megismerése
  • Testre szabott bemutatkozó anyag és ajánlat elkészítése, eljuttatása a megfelelő személyhez
  • Kártyás fizetési megoldások naprakész ismerete és ajánlása, közvetítése
  • Árajánlat kidolgozása, szükség esetén annak egyeztetése a felettesével
  • Személyes találkozó szervezése, felkészülés, prezentáció készítése
  • Az értékesítés lépéseinek CRM rendszerben történő rögzítése, illetve az egyes ajánlatok, anyagok megfelelő helyen történő elektronikus elmentése
  • A szerződés aláírásának előkészítése
  • Szükséges riportok, kimutatások eljuttatása az ügyfélhez
  • A hozzá eljutott panaszok kezelése, megoldása, rögzítése a Key Account Managerrel együtt
  • Tárgyalások lefolytatása beszállítókkal (szállodai vagy légitársasági corporate árak, egyedi ajánlatok lekérése), illetve ezek rögzítése
  • A részleg vezetője által kiadott tervek, célok és célszámok elérése, elérésére való törekvés; a meghatározott KPI-ok, valamint SLA-k betartása
  • Riportolás a részleg vezetője felé a munkájáról, a teendőivel való haladásról kérés esetén
  • Egyéb vezetői kérések teljesítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol szóban és írásban
  • Üzleti szolgáltatások értékesítésében megszerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Turizmus területén megszerzett releváns szakmai gyakorlat előny!"
  • Alkalmasság gyors, precíz, önálló munkavégzésre
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség – pro-aktivitás
  • Feladatorientáltság, megbízhatóság

Ajánlat:

  • Teljesítményorientált kompenzációs csomag
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Részben otthoni munkavégzés

A foglalkoztatás jellege és helye: állandó, Budapest

Kapcsolattartó

Dorozsmai-Gallasz Réka

ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 53.
Telefon: +361.316.2800
Mobil: +36.30.251.2531
reka.dorozsmai@ahc-international.hu

Jelentkezés: SENIOR SALES MANAGER

Húzza ide a PDF fájlt vagy kattintson a kiválasztáshoz